4.Forduló

VISSZA A HÍREKHEZ

A Kati FC behúzta a meccsét ,emiatt nekünk is nyerni kellett. A mérkőzésünk a vártnál jóval szorosabbra sikerült. Mivel az első meccsen meglepetés született,a közönség azt várta ,hogy mi végre hozzuk a kötelezőt. A nyomás nagyobb lett,a játékunk pedig gyengült(elsősorban Teknős Gergely sérülése miatt). Helyette Nyúl Tamás kapott lehetőséget és a játék miatt alaposan fel kellett forgatni a csapat taktikáját is. A mérkőzés kezdetén szokás szerint uraltuk a játékot és rengeteg helyzetet kidolgoztunk. A félidő közepén Kántor Ádám egy hatalmas hibát vétett,a szögletet eladta és a kontrát Kocsis D. tudta kihasználni(0-1).Összeestünk és a koncentráció is hiányzott ezért egy újabb gólt kaptunk(0-2).
Amint elkezdődött a második félidő Kántor Ádám és Alm Tamás elkezdett parádézni. A második játékrész 1. percében Kántor Á. egy okos gurítással szépített. Majd a középkezdés után rögtön egy elementáris erejű lövést „ragasztott” az ellenfél hálójába. Ez után kisebb kakasviadalnak lettek tanúi a nézők. Először Hűvös-Récsi Bencét ,majd Kocsis Dávidot küldték le (2. perces büntetés kíséretével).Ebből szerencsére mi jöttünk ki jól ,ugyanis a csapat első számú gólvágója Alm Tamás is "beköszönt" először közelről ,majd a szokásos kényszerítő után egy ziccert értékesített(4-2).
A meccset megnyertük a csapnivaló félidő után remek csapatjátékkal kompenzáltuk a 2. játékrészben. Jövő héten „A Deportivo” lesz az ellenfél ,ami el is döntheti a végkimenetelét a bajnokságnak,ugyanis az Aranycsapat-Kati FC meccs eredményétől függően 6 pont lehet a maximális előnyünk.